PREV
NEXT

GÜZEL AKYAKA' MIZ

GÜZEL AKYAKA' MIZ

Bodrum ve Datça Yarımadaları arasında kalan Gökova Körfezinin, bittiği yerde; Sakartepeden bakıldığında; bir ucu Gökçe öbür ucu görkemli Sakartepesine yaslanmış konumu ile, ormanın deniz ile öpüştüğü mitolojide tanrıların...

TARİH

TARİH

İdyma İlk çağ kenti bugünkü Muğla sınırları içinde Kozlukuyu (Gökova) köyünün kuzeyinde kalan Küçük Asartepesi' nin yamaçlarında kurulmuştur. Şehrin akropolisi kuzeyde sırtını Sakar geçidine vermiştir.

MİMARİ

MİMARİ

1983 yılından bu yana beldemiz Muğla-Ula evlerinin bir yansıması olan Nail ÇAKIRHAN öncülüğünde oluşan mimari tarzı ile yapılaşmasını sürdürmektedir. Binanın konumu ve iç düzenlemesi yörenin ihtiyaçlarına ...

TURİZM

TURİZM

Deniz, Orman, Akarsu, Önümüz deniz, arkamız sakar tepe, sağım solum orman. Beklentilerin çok ötesinde. Apart, otel, pansiyon ve çadır kamp seçenekleri ile konaklama imkanı her keseye uygun.

?

AKYAKA ALTERNATİF TURİZM

Akyaka konumu ve coğrafyasının getirdiği avantajla meraklılarına bir çok doğa sporunu sunmaktadır. Her mevsim Akyaka'da yapılabilecek bir kaç aktivite mutlaka vardır. Bazı aktiviteler sadece meraklıları tarafından uygun sezonunda yapılmaktadır.

 

TOP

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com